Wspierają nas
KOLEJNE SUKCESY NASZYCH SNOWBOARDÓW
W dniu 24 stycznia w Suchym odbyła się II Eliminacja do XXII OOM i Puchar Polski Młodzików w Slalomie i Slalomie Gigancie. Nasi zawodnicy i zawodniczki spisali się jak zwykle na medal a raczej dwa medale brązowe, które zdobył w kategorii młodzika Wiktor Wojtas a Szymon Oleksiuk zajął dwa 5 miejsca w tej samej kategorii wiekowej. Debiutantka w snowboardowej rywalizacji Łucja Węglowska zajęła 9 miejsce w slalomie gigancie i 8 miejsce w slalomie w kategorii młodziczek. Mikołaj Tański w kategorii juniora młodszego zajął 9 miejsce w slalomie gigancie i 7 miejsce w Slalomie. Łukasz Urban zajął 4 miejsce w slalomie w kategorii juniora. 4 nasze dziewczyny startowały w kategorii juniorek młodszych i zajęły miejsca; 5 - Basia Popławska, 6 - Zosia Szpor, 9 - Helena Stańczyk i 10 - Marysia Nowosielska w Slalomie Gigancie i miejsca; 4 - Zosia Szpor, 5 - Basia Popławska, 9 - Helena Stańczyk i 10 Marysia Nowosielska w Slalomie.
Tydzień później w dniu 30 stycznia na Czarnym Groniu odbyła się I Eliminacja do XXII OOM w Big Air i I Puchar Polski Młodzików w BA, gdzie nasi zawodnicy zajęli miejsca; Wiktor Wojtas - 6 w młodzikach, Helena Stańczyk - 9 a Basia Popławska - 10 w juniorkach młodszych.
Gratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz ich trenerów.