Trening
Krótka relacja z Treningów naszych snowboardzistów w Nowym Targu na stoku Długa Polana.

Snowboardowy Puchar Polski
Snowboardowy Puchar PolskiW Niedzielę nasza Snowboardowa ekipa brała udział w pierwszych w tym roku zawodach Alpejskiego Pucharu Polski , które były również eliminacjami do Olimpiady Młodzieży w konkurencjach Slalom Gigant i Slalom.
Mimo bardzo trudnych warunków na stoku (deszcz i dodatnia temperatura) udało się zdobyć kilka miejsc na podium:

Krysia Szpor - 2 x srebro w kat. dzieci (gigant i slalom)
Wiktor Wojtas - 1 x srebro w kat. młodzik (gigant)
Łukasz Urban - 1 x brąz w kat. junior (slalom)
Michał Lachowicz - 1 x brąz w kat. junior młodszy (gigant)
Gratulacje również dla Heleny, Basi, Zosi i Mikołaja, którym nie udało się stanąć na podium, ale tuż za nim (miejsca 4-10).
BOŻE NARODZENIE I NOWY ROK 2016

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2016 Roku dla wszystkich członków, sympatyków i znajomych składa Zarząd UKS Silesia Chełm Śląski. Jeszcze jedna wspaniała nowina na Boże Narodzenie. Do Kadry Narodowej Juniorów w klasie Laser Radial na 2016 rok został powołany zawodnik UKS Silesia Krzysztof Szot. Gratulacje dla zawodnika i jego trenerki Agnieszki Węglowskiej.

Koniec Południowej Ligi Optimista i Południowej Ligi Lasera
W dniach; 26-27 września odbyły się ostatnie w tym roku regaty zaliczane do Południowej Ligi Lasera i Południowej Ligi Optimista. Z naszego klubu startowało w tych regatach siedmioro zawodniczek i zawodników; w klasie Optimist to Jakub Kaplita, Zuzanna Kaplita, Krystyna Szpor, Łucja Węglowska, Julia Walus, Jakub Szot i Wiktor Wojtas. Natomiast w klasie Laser 4,7 to Cecylia Borek, Natalia Krajewska i Stefan Borek. Cecylia zajęła 3 miejsce w kategorii Open i 2 w dziewczętach w klasie Laser 4,7, Wiktor Wojtas 5 w kategorii Open i 4 w Chłopcach w klasie Optimist gr. B. Natomiast w ostatecznej klasyfikacji Południowej ligi w czołówce zostali sklasyfikowani; Krystyna Szpor - 2 miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 9 w klasie Optimist, Cecylia Borek - 2 miejsce w klasyfikacji dziewcząt w klasie Laser 4,7, Wiktor Wojtas - 3 miejsce w klasyfikacji chłopców 12-13 lat w klasie Optimist, Zuzanna Kaplita - 4 miejsce a Łucja Węglowska - 6 miejsce w klasyfikacji dziewcząt 12-13 lat oraz Stefan Borek - 4 miejsce w klasyfikacji chłopców w klasie Laser 4,7. Sklasyfikowano 130 Optimistów i 66 Laserów. Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów naszych zawodników.
Puchar Wójta Gminy Chełm Sląski 2015

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Losowa fotografia