DWA MEDALE WIKTORA WOJTASA W MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW
Dodane przez Marian Krupa dnia Luty 10 2016 17:19:22
W dniu 9 lutego w Suchem odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Gigancie i w Slalomie oraz ostatnia Eliminacja do XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na starcie stanęło 13 naszych snowboardzistów. Nasi w sumie zdobyli aż 8 medali. Wiktor Wojtas zajął 3 miejsce w slalomie gigancie i 2 miejsce w slalomie. Szymon Oleksiuk 6 miejsce w slalomie gigancie i 7 w slalomie. W Mistrzostwach Polski Młodziczek Krysia Szpor zajęła 2 ósme miejsca a Łucja Węglowska 2 razy była 11. W kategorii Dzieci Krysia Szpor zajęła dwa razy 3 miejsce. W Eliminacji do OOM w kategorii juniora młodszego 2 miejsce w slalomie gigancie był Michała Lachowicz, 4 był Gabryś Seroczyński a 8 był Mikołaj Tański. Zosia Szpor zajęła 3 miejsce w slalomie gigancie oraz 3 miejsce w slalomie, Basia Popławska była 8 w gigancie i 6 w slalomie, Marysia Nowosielska zajęła 7 miejsce w gigancie i 8 w slalomie a Helena Stańczyk 9 w gigancie i 10 w slalomie. Natomiast w kategorii juniora Szymon Nowosielski był 3 w slalomie gigancie i 7 w slalomie a Łukasz Urban był 6 w gigancie i 8 w slalomie. Wielkie brawa dla zawodników i ich trenerów, którymi byli Jakub Niziński i Sylwia Krupa.