DWA ZŁOTE MEDALE KRYSI SZPOR W MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW
Dodane przez Marian Krupa dnia Luty 14 2016 16:07:26
Przez dwa dni Krysia Szpor nasza 10 latka zdobyła dwa złote medale Mistrzostw Polski Młodzików, które odbyły się w dniach; 13-14 lutego 2016 roku w Zakopanym na Gubałówce w konkurencjach SBS (slopestyle) i BA (big air). Brązowy medal zdobył w SBS nasz 12 latek Szymon Oleksiuk. W BA 8 miejsce zajął Wiktor Wojtas a Szymon Oleksiuk był 10. W Eliminacjach do OOM największy swój życiowy sukces osiągneła w SBS w juniorkach młodszych Helena Stańczyk, która zajęła 1 miejsce. Basia Popławska była 8. W kategorii juniorek 8 była Zosia Szpor. W BA w kategorii juniora Jakub Błaszczyszyn był 9. Brawo snowboardziści. W tym roku mamy już 5 medali Mistrzostw Polski Młodzików, którzy zdobyli już 32 pkt. w Ogólnopolskim Współzawodnictwie Sportowym. Gratulacje dla zawodników i trenerów.